Joburi disponibile

Store Manager - Levi's Constanta

06.10.17

anunt-angajare-levisThis job is a challenge, so if  you are looking for “another“ job, skip us please.

The perfect candidate is one that beats his/her limits every day and not only at his/her job.
He or She must have 2-3 years of experience in retail focused on customer service.
We are looking for a leader who is a great seller and is able to share this knowledge with the team.
The Store Manager must be able to understand objectives and communicate them clearly to the team.
The selected candidate will animate and persuade the team to overcome themselves every day.
The Store Manager will know how to set short-term milestones, in order to achieve the daily, weekly and monthly targets.
The selected candidate will not tolerate non-achievement and will choose the team according to these standards.
Our standards are high thus we offer a competitive salary.
The Leading Moldavian Retailer, Aridon Group, is present on the market since 1992. Aridon Group has 350 employees in both countries, Romania and Moldova, with a large portfolio of well-knownbrands, such as, Aridon, Levi’s, Celio, LTB, Colins, Oodji and Motivi.

Consilier vanzari LEVI'S

06.10.17

anunt-angajare-levis

Vrei să te dezvolți într-un mediu profesionist și tânăr? Esti o persoană pozitivă?

Hai să ne cunoaștem dacă ai:
– zâmbet și atitudine pozitivă;
– orientare către client​​​​​​​;
– spirit organizatoric și de lucru în echipă;
– disponibilitate pentru un program flexibil, în ture și lucru în zilele de week-end;
– experiență că vânzător/casier (avantaj);
– cunoștințe medii de limbă engleză (avantaj);

Îți oferim:
– salariu atractiv;
– bonusuri competitive;
– tichete de masă;
– program de lucru flexibil;
– un mediu de lucru profesionist și o atmosferă prietenoasă;

 Descrierea jobului
– relaționează cu clienții, oferind într-un mod profesionist toate informațiile necesare;
– identifică ocaziile de a vinde și produse complementare;
– asigură recepționarea produselor din punct de vedere calitativ și cantitativ;
– asigură aprovizionarea și reaprovizionarea suprafaței de vânzare cu marfă;
– respectă regulile de visual impuse de merchandiser;

 Te așteptăm în echipa noastră LEVI’S din Constanța – City Park Mall

Daca vrei să faci parte din echipa noastră trimite CV-ul pe adresa de e-mail: hr@aridon.md, sau cere detalii în magazin.

Consilier vanzari D'S Damat

09.08.17

Candidatul ideal

Studii medii/superioare (de preferat absolvite)
– Experienta in activitatea comerciala retail constituie un avantaj;
– Experienta in domeniul fashion/accesorii este un avantaj;
– Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi;
– Vocabular comercial ingrijit, maniere, rafinament;
– Spirit de echipa si orientare catre nevoile clientului;
– Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva;

– Excelente calitati de Customer Service;
– Ofera informatii relevante despre specificul brandului si a trendurilor actuale;
– Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic in magazin;
– Realizează receptia produselor;
– Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate
– Realizarea targetului de vanzare alocat;
– Implinirea asteptarilor potentialilor clienti printr-o consiliere exemplara, asupra produselor, astfel incat sa devina clienti;
– Cunoasterea produselor, caracteristicilor tehnice si a tehnicilor de merchandising;

Oferta (bonusuri, beneficii):

Un mediu de lucru dinamic, oportunitati de dezvoltare a carierei, training de specialitate si un pachet atractiv de beneficii(salariu fix+bonus vanzari).

Descrierea companiei

D’S Damat, brandul deținut de compania turcă Orka Group, a devenit, în doar patru ani de la intrarea pe piața românească, lider pe segmentul de vestimentație masculină, deținând în prezent zece magazine în cele mai mari centre comerciale din România.D’S Damat a devenit un etalon pentru bărbații care acordă o deosebită atenție imaginii lor și ținutei vestimentare pe care o poartă.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra trimite C.V.-ul tau pe adresa de e-mail: dsdamat.constanta@gmail.com , sau cere detalii in magazin

Marionnaud Paris angajeaza Beauty Adviser (lucrator gestionar)

06.06.17

Vei fi la curent cu toate noutățile din universul frumuseții, vei participa la training-uri de formare profesională în domeniu și vei încanta clienții zi de zi cu farmecul, accesibilitatea și experiența dobândită!

Beauty Adviser-ul la Marionnaud Paris:
- Identifică nevoile clienților și îi ajută prin realizarea de recomandări individuale;
- Întocmește documente contabile primare;
- Operează la casa de marcat cash/credit;
- Lucrează în ture și în zile de weekend;
- Gestionează marfa și se asigură că nu există lipsuri;
- Promovează și vinde produsele cosmetice din locația în care se desfășoară activitatea;
- Realizează activități administrative, aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor;
- Pastrează spațiul de lucru placut și curat;
- Participă la trainingurile companiei și ale furnizorilor;

Cerințele unui Beauty Adviser:
- Studii medii (liceu – Diploma de Bacalaureat);
- Experiență în vânzări – domeniul comerțului cu amănuntul;
- Cunoștințe medii de utilizare a calculatorului;
- Cunoașterea unei limbi străine;
- Aspect îngrijit, plăcut;
- Seriozitate, responsabilitate;
- Orientare spre client;

Bonusuri, beneficii:
- Pachet salarial avantajos;
- Tichete de masă;
- Decontare transport;
- Training și suport continuu pentru dezvoltarea profesională;

Daca vrei sa faci parte din echipa Marionnaud, trimite CV-ul la adresa de mail constanta1286@marionnaud.ro sau cere detalii in magazin.

Property of

Urmărește-ne
și pe

Abonează-te la