Joburi disponibile

LUCRĂTOR COMERCIAL MAGAZIN CALZEDONIA CITY PARK MALL OF CONSTANŢA

12.06.17

Candidatul ideal:
Căutăm persoane dinamice, serioase, cu spirit de iniţiativă, pasionate de fashion.

Cerinţe:
– abilităţi de comunicare şi spirit de lucru în echipă;
– orientare către client;
– entuziasm, motivare;
– disponibilitate şi mobilitate.

Responsabilităţi:
– participarea activă la vânzarea produselor în concordanţă cu strategia de vânzări;
– menţinerea standardelor de visual conform cerinţelor de brand;
– implementarea activităţilor promoţionale în magazin;
– promovarea imaginii şi a produselor firmei;
– asigurarea de asistenţă şi consiliere clienţilor în achiziţionarea de produse;
– identificarea nevoilor clienţilor.

Ofertă:
– mediu de lucru profesionist;
– loc de muncă sigur într-un ambient modern;
– posibilitate de promovare.

Descrierea companiei:
Futura Lenjerie 2010 S.R.L. este o companie ce activează în domeniul retail-ului de articole vestimentare. Prin intermediul celor 11 magazine deschise în România (7 în Bucureşti și câte 1 magazin în Constanța, Timișoara și Ploiești) comercializează produsele a trei cunoscute brand-uri italiene, Calzedonia, Intimissimi și Tezenis.
Dacă vrei să faci parte din echipa Calzedonia, trimite CV-ul la adresa de e-mail: futuralenjerie2010@gmail.com cu mențiunea ,,pentru Constanța’’ sau cere detalii în magazin.

Marionnaud Paris angajeaza Beauty Adviser (lucrator gestionar)

06.06.17

Vei fi la curent cu toate noutățile din universul frumuseții, vei participa la training-uri de formare profesională în domeniu și vei încanta clienții zi de zi cu farmecul, accesibilitatea și experiența dobândită!

Beauty Adviser-ul la Marionnaud Paris:
- Identifică nevoile clienților și îi ajută prin realizarea de recomandări individuale;
- Întocmește documente contabile primare;
- Operează la casa de marcat cash/credit;
- Lucrează în ture și în zile de weekend;
- Gestionează marfa și se asigură că nu există lipsuri;
- Promovează și vinde produsele cosmetice din locația în care se desfășoară activitatea;
- Realizează activități administrative, aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor;
- Pastrează spațiul de lucru placut și curat;
- Participă la trainingurile companiei și ale furnizorilor;

Cerințele unui Beauty Adviser:
- Studii medii (liceu – Diploma de Bacalaureat);
- Experiență în vânzări – domeniul comerțului cu amănuntul;
- Cunoștințe medii de utilizare a calculatorului;
- Cunoașterea unei limbi străine;
- Aspect îngrijit, plăcut;
- Seriozitate, responsabilitate;
- Orientare spre client;

Bonusuri, beneficii:
- Pachet salarial avantajos;
- Tichete de masă;
- Decontare transport;
- Training și suport continuu pentru dezvoltarea profesională;

Daca vrei sa faci parte din echipa Marionnaud, trimite CV-ul la adresa de mail constanta1286@marionnaud.ro sau cere detalii in magazin.

Property of

Urmărește-ne
și pe

Abonează-te la